Dugnad Bavaria Cup 2019

Oversikt dugnad til Bavaria Cup 2019 er nå klar.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  BAVARIA 2019 - dugnadsliste

LØRDAG: Kamper 09.30-17.30, travelt fra 08.30-10.00 og 12.00-14.30. Utkjøring 16.00.

SØNDAG: Kamper 09.30-16.30, travelt fra 08.30-10.00 og 13.30-14.30. Utkjøring 16.30.                                                       

KLARGJØRING FREDAG 17.00 – 20.00 : Gå over alle nettene til fotballmålene og fikse hull, plassere varer i kioskene, lage baner, henge opp flagg/banner, rigge bord/stoler, klargjøre parkering, lage plakater, tømme bosskorger på området, gå over toalettene, forberede mat/bakst ++

 

Rita, Hilde Kristin, Ann Elisabeth, Ragnhild, Ole Tomas, Christel, Anne, Thor Arne, og Cathrine.

LØRDAG FORMIDDAG

ETTERMIDDAG

SØNDAG FORMIDDAG

ETTERMIDDAG

Parkering :08.15-13.00

1.Kjell

2.Arnstein

3.Thor Arne

4.Juan Luis

5.Geir Magne

6.Kay

7.Leffi (09.00-10.00)

Parkering :12.30-17.30

1.Thor Arne

2.Brulte

3.Jarle B.

4.Kay

5.Chris Marius

6.

7.

Det roer seg rundt 14.30, så da kan en hjelpe til i kafé/telt

Parkering:08.15-13.15

1.Kjell

2.Atle

3.Jan Petter

4.Harald

6.Brulte

5.(Leffi)

 

Parkering: 13.15-

1.Arnstein

2.Thor Arne

3.Steffen

4.Jan Petter

5.Harald

(fordele trafikkstrømmen opp Hestmyrveien, Skogveien og ut til Norheimsvegen)

Kiosk i hallen:

08.30.00-13.30

1.Ragnhild

2.Andreea

3.Faris (fra 11.00)

4.Maria H.

Kiosk i hallen:

13.30-18.30

1.Ragnhild

2.Maria H.

3.Faris

4.Lise Merethe

Kiosk i hallen:

08.30.-13.30

1.Sander T.

2.Dordi

3.Inger Lise

4.Madeleine

Kiosk i hallen:

13.30-18.30

1.Sander T.

2.Kent Michael

3.Madeleine

4.

Kiosk v/Basement:

08.30-13.30

1.Christel

2.Anne

Kiosk v/Basement:

13.30-18.30

1.Anne

2.Linda

Kiosk v/Basement:

08.30-13.30

1.Rita

2.Vidar

Kiosk v/Basement:

13.30-18.30

1.Maria

2.May Lise

Telt/kjøkken/kafé:

7 stk.

08.30-13.30

1.Silje

2.Elin B

3.Hugrun

4.Grete

5.Elin S

6.Kristbjørg

7.Ingrid H.

8.Maria Ø.

9.Madeleine

Telt/kjøkken/kafé: 7.stk

13.30-18.30

1.Elisabeth

2.Hugrun

3.Kristbjørg

4.Ingrid T.

5.Agnes-Merethe

6.Madeleine

7.Linnea

Telt/kjøkken/kafé:

6 stk.

08.30-13.30

1.Reidun

2.Cheryl Ronda

3.May Lise

4.Maria H.

5.Linnea

6.

Telt/kjøkken/kafé: 6.stk

13.30-18.30

1.Ingrid

2.Cheryl Ronda

3.Therese

4.Kathrine

5.Suzan

6.Linnea

Sekretariat: Hilde, Siv og Siv

 

Speaker premieutdeling : Ellen Hansen (lørdag)

 

 

 
Medlemskontingent 2019
Ubetalt beløp (ca): 70768
Ubetalt antall: 53
Betalt beløp: 884300
Betalt antall: 530
 

Informasjon

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift