Jan Thore Lippestad gjenvalgt som leder på årsmøte

Onsdag 20. februar gjennomførte SK Nord årsmøte for 2018 uten noe form for dramatikk.

Ung trenerduo forlenger kontrakten

Simon Balm (spillende-hovedtrener) og Michael Nedrebø (spillende-assistenttrener) forlenger sine kontrakter.

Revidert Kampoppsette Bavaria Cup 2018

Her er siste oppsett med banekart for lørdag og søndag.

Dugnadslister Bavaria Cup 2018

Dugnadlistene til helga er nå klare. Fredag var der alt for mange som meldte seg i forhold til de som trengtes, så de første ble prioritert der.

Kampoppsett Bavaria Cup

Da er kampoppsettet klart.

Oppstart håndball gutter og jenter 2012

Tirsdag 11. september kl 16:00 på Mykje Skole er oppstartdatoen.

Dugnad Bavaria Cup 2018

Da er vi klare for påmelding til dugnad i forbindelse med Bavaria Cup 2018. Turneringer går 15.-16. september.

Registrering 2013 fotball

Lørdag 1. september kl 12-13 er det oppstart 2013. Her kan dere registrere spillere og trener/ledere til gutter og jenter 2013.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
24.04 Stegaberg IL MG9 3 Nord MG9 G-2010-3
24.04 Nord SG14 G-2005-1 Haugar SG14 1
25.04 SK Vedavåg Karmøy Nord
25.04 Vedavåg Karmøy Nord
25.04 Nord G15-1 Kopervik 1
11.04 Ølen Nord 2-1
10.04 Skjoldar Nord JR 1 1-3
10.04 Suldal Nord SG14 G-2005-1 1-7
06.04 Nord J15 J-2004-1 Falkeid J15 1 0-2
06.04 Nord MG10 G-2009-3 Torvastad MG10 1 4-0
Dato Hjemmelag Bortelag Res
24.04 Stegaberg IL MG9 3 Nord MG9 G-2010-3
24.04 Nord SG14 G-2005-1 Haugar SG14 1
25.04 SK Vedavåg Karmøy Nord
25.04 Vedavåg Karmøy Nord
25.04 Nord G15-1 Kopervik 1
11.04 Ølen Nord 2-1
10.04 Skjoldar Nord JR 1 1-3
10.04 Suldal Nord SG14 G-2005-1 1-7
06.04 Nord J15 J-2004-1 Falkeid J15 1 0-2
06.04 Nord MG10 G-2009-3 Torvastad MG10 1 4-0
Dato Hjemmelag Bortelag Res
03.02 Nord J14 2004 Skånevik J14 8.-10.kl
02.02 Nord J14 2004 Ølen IL J14 1
02.02 Nord J14 2004 Ølen IL J14 1
26.01 Nord MINI 2009 Nord 3

Besøk våre lagsider

M 5 div avd 04 2019
# Lag K D P
1 Djerv 1919 2 2 17 6
2 Haugar 2 5 6
3 Hemmingstad 2 3 6
4 Ølen 2 2 6
5 Etne 2 5 4
6 Avaldsnes 2 5 3
7 Nord 2 5 3
8 Vedavåg Karmøy 2 2 3
9 Rubbestadnes 2 -4 3
10 Stegaberg 2 -1 1
11 Sauda 2 -5 0
12 Skudenes 2 -6 0
13 Vats 94 /Skjoldar 2 -11 0
14 Kopervik 2 2 -17 0
Siste synk: 19:43
G15 1. div avd 02
# Lag K D P
1 Ølen 1 3 11 7
2 Nord 1 2 12 6
3 Åkra 1 3 4 3
4 Trio 1 1 3 3
5 Bremnes 1 3 -10 3
6 Kopervik 1 1 0 1
7 Moster 1 3 -20 0
Siste synk: 20:42
24.04 17:00 Frakkagjerd Kunstgras B-1 H
Stegaberg IL MG9 3 - Nord MG9 G-2010-3
24.04 17:00 Nord nye kunstgresset H
Nord SG14 G-2005-1 - Haugar SG14 1
25.04 19:00 Storhall Karmøy H
SK Vedavåg Karmøy - Nord
25.04 19:00 Storhall Karmøy B
Vedavåg Karmøy - Nord
25.04 19:00 Nord Nye Kunstgress H
Nord G15-1 - Kopervik 1
11.04 19:00 SR-Bank Stadion Ølen B  
Ølen - Nord 2-1  
10.04 20:00 Skjold stadion B  
Skjoldar - Nord JR 1 1-3  
10.04 18:30 Prestavikjo B  
Suldal - Nord SG14 G-2005-1 1-7  
06.04 15:00 Gymnasbane 5 B  
Nord J15 J-2004-1 - Falkeid J15 1 0-2  
06.04 12:30 Gasnor Cup B  
Nord MG10 G-2009-3 - Torvastad MG10 1 4-0  
Spiller Alder Kamper Mål
Øystein Bjelland R 14 9 7
Sander A 14 8 5
Mathias K. B 14 9 5
Adrian K. T 14 9 5
Herman Austrheim 17 6 4
Endre Haaheim A 17 4 3
Viljar Ekkjestøl B 17 4 3
Mahamud D 14 9 3
Stian H 19 5 3
Sigurd Solland Staveland 18 6 3

 
Medlemskontingent 2019
Ubetalt beløp (ca): 599015
Ubetalt antall: 339
Betalt beløp: 510800
Betalt antall: 287
 

Informasjon

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift