Årsmøte SK Nord 2018

Onsdag 20. februar gjennomførere SK Nord årsmøte for 2018 kl 19.00

Ung trenerduo forlenger kontrakten

Simon Balm (spillende-hovedtrener) og Michael Nedrebø (spillende-assistenttrener) forlenger sine kontrakter.

Revidert Kampoppsette Bavaria Cup 2018

Her er siste oppsett med banekart for lørdag og søndag.

Dugnadslister Bavaria Cup 2018

Dugnadlistene til helga er nå klare. Fredag var der alt for mange som meldte seg i forhold til de som trengtes, så de første ble prioritert der.

Kampoppsett Bavaria Cup

Da er kampoppsettet klart.

Oppstart håndball gutter og jenter 2012

Tirsdag 11. september kl 16:00 på Mykje Skole er oppstartdatoen.

Dugnad Bavaria Cup 2018

Da er vi klare for påmelding til dugnad i forbindelse med Bavaria Cup 2018. Turneringer går 15.-16. september.

Registrering 2013 fotball

Lørdag 1. september kl 12-13 er det oppstart 2013. Her kan dere registrere spillere og trener/ledere til gutter og jenter 2013.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
20.02 Torvastad SG14 1 Nord SG14 G-2005-1
04.03 Avaldsnes SG14 1 Nord SG14 G-2005-1
19.03 Haugar SG14 1 Nord SG14 G-2005-1
19.03 Nord J17 1 Haugar J17 1
26.03 Bremnes 1 Nord G15-1
19.02 Nord JR 1 Falkeid JR 1
03.02 Nord J14 2004 Skånevik J14 1
02.02 Nord J14 2004 Ølen IL J14 1
02.02 SK Vats MG10 1 Nord MG10 G-2009-2
02.02 Haugar MG10 7 Nord MG10 G-2009-2 2-1
Dato Hjemmelag Bortelag Res
20.02 Torvastad SG14 1 Nord SG14 G-2005-1
04.03 Avaldsnes SG14 1 Nord SG14 G-2005-1
19.03 Haugar SG14 1 Nord SG14 G-2005-1
19.03 Nord J17 1 Haugar J17 1
26.03 Bremnes 1 Nord G15-1
19.02 Nord JR 1 Falkeid JR 1
02.02 SK Vats MG10 1 Nord MG10 G-2009-2
02.02 Haugar MG10 7 Nord MG10 G-2009-2 2-1
09.01 Kopervik SG14 Gutter 2005 (1) Nord SG14 G-2005-1 2-2
02.01 Nord SG14 G-2005-1 Åkra IL SG14 1 og 2 1-2
Dato Hjemmelag Bortelag Res
03.02 Nord J14 2004 Skånevik J14 1
02.02 Nord J14 2004 Ølen IL J14 1
02.02 Nord J14 2004 Ølen IL J14 1
26.01 Nord MINI 2009 Nord 3

Besøk våre lagsider

M 5 div avd 04 2019
# Lag K D P
1 Avaldsnes 0 0 0
2 Djerv 1919 2 0 0 0
3 Etne 0 0 0
4 Haugar 0 0 0
5 Hemmingstad 0 0 0
6 Kopervik 2 0 0 0
7 Nord 0 0 0
8 Rubbestadnes 0 0 0
9 Sauda 0 0 0
10 Skudenes 0 0 0
11 Stegaberg 0 0 0
12 Vats 94 /Skjoldar 0 0 0
13 Vedavåg Karmøy 0 0 0
14 Ølen 0 0 0
Siste synk: 11:27
G15 1. div avd 02
# Lag K D P
1 Bremnes 1 0 0 0
2 Kopervik 1 0 0 0
3 Moster 1 0 0 0
4 Nord 1 0 0 0
5 Trio 1 0 0 0
6 Ølen 1 0 0 0
7 Åkra 1 0 0 0
Siste synk: 11:27
20.02 18:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H
Torvastad SG14 1 - Nord SG14 G-2005-1
04.03 18:30 B
Avaldsnes SG14 1 - Nord SG14 G-2005-1
19.03 19:00 Gymnasbane 7 B
Haugar SG14 1 - Nord SG14 G-2005-1
19.03 20:00 Nord KG B
Nord J17 1 - Haugar J17 1
26.03 18:30 Olvondo Stadion B
Bremnes 1 - Nord G15-1
19.02 20:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord JR 1 - Falkeid JR 1  
03.02 13:30 Norheimshallen H  
Nord J14 2004 - Skånevik J14 1  
02.02 17:30 Norheimshallen H  
Nord J14 2004 - Ølen IL J14 1  
02.02 13:20 Haugarhallen bane 1 H  
SK Vats MG10 1 - Nord MG10 G-2009-2  
02.02 12:30 Haugarhallen H  
Haugar MG10 7 - Nord MG10 G-2009-2 2-1  
Spiller Alder Kamper Mål
Mathias K. B 14 2 2
Adrian K. T 14 2 1
Sander A 14 1
Sander B 13 2
Mahamud D 14 2
Oliver G 13 1
Martin H 13 2
Henning Lund-Andersen 14 2
Daniel N 14 2
Øystein Bjelland R 14 2

 
Medlemskontingent 2018
Ubetalt beløp (ca): 21902
Ubetalt antall: 18
Betalt beløp: 952889
Betalt antall: 616
 

Informasjon

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift