Nord

Fotball

Fotball
GAMLE KUNSTGRESS                                        
  MANDAG     TIRSDAG     ONSDAG     TORSDAG     FREDAG    
DEL 1 Kunst A Kunst B Kunst C Kunst D Kunst A Kunst B Kunst C Kunst D Kunst A Kunst B Kunst C Kunst D Kunst A Kunst B Kunst C Kunst D Kunst A Kunst B Kunst C Kunst D
14:00-14:30   3'er bane       3'er bane       3'er bane       3'er bane       3'er bane    
14:30-15:00   står opp-       står opp-       står opp-       står opp-       står opp-    
15:00-15:30   montert       montert       montert       montert       montert    
15:30-16:00   fast på del B       fast på del B Jenter 12/13     fast på del B       fast på del B       fast på del B    
16:00-16:30                                        
16:30-17:00                                        
17:00-17:30                                        
17:30-18:00   JENTER 7 GUTT 9     GUTT 7 GUTT 8 JENTER 9   GUTT 6  GUTT 13+14     GUTT 8            
18:00-18:30         GUTT 10                   GUTT 10          
18:30-19:00 JENTER 15 JENTER 8 GUTT 13+14           GUTT 9                      
19:00-19:30                                        
19:30-20:00             JENTER 17           GUTT 15   JENTER 15          
20:00-20:30     JENTER 17                                  
20:30-21:00                                        
21:00-21:30                                        
21:30-22:00                                        
                                         
                                         
NYE KUNSTGRESS                                        
  MANDAG     TIRSDAG     ONSDAG     TORSDAG     FREDAG    
Tid Nye Kunst A Nye Kunst B Nye Kunst C Nye Kunst D Nye Kunst A Nye Kunst B Nye Kunst C Nye Kunst D Nye Kunst A Nye Kunst B Nye Kunst C Nye Kunst D Nye Kunst A Nye Kunst B Nye Kunst C Nye Kunst D Nye Kunst A Nye Kunst B Nye Kunst C Nye Kunst D
14:00-14:30                                        
14:30-15:00           AVALDSNES DAMER                          
15:00-15:30                                        
15:30-16:00                 Jenter 12/13       Jenter 12/13              
16:00-16:30                                        
16:30-17:00                                        
17:00-17:30                                   HSØ    
17:30-18:00 GUTT 12   GUTT 11   GUTT 12     JENTER 10 GUTT 12       GUTT 11   JENTER 10+11        
18:00-18:30                                        
18:30-19:00                                        
19:00-19:30 JENTER 14   GUTT 15   GUTT 13+14       JENTER 14   GUTT 15   JUNIOR   JENTER 17          
19:30-20:00                                        
20:00-20:30                                        
20:30-21:00   A-LAG  JUNIOR             A-LAG        A-LAG             
21:00-21:30                                        
21:30-22:00                                        



Vedlagt her ligger alltid siste oppdatert oppsett.

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift