Nord

Hovedstyre

Hovedstyre

Hovedstyre SK Nord 2019

 

Leder:

Jan Thore Lippestad, mob: 975 69 747, mail: jan.thore@jtltrading.no 

 

Styremedlemmer:

Hilde Eie, mob: 970 43 610, mail: hikeie@online.no 

Nestleder og Leder arrangementsutvalget

 

Knut Atle Ertsland, mob: 916 20 467, mail: atle@cog.as 

Leder anleggsutvalget

 

Trond Jarle Bachmann, mob: 916 77 877, mail: bachmann@advokateneimarkedet.no

Leder Håndballstyret

 

Knut Arne Ihle, mob: 489 94 099, mail: knut.arne@bmc-norge.no

Leder Fotballstyret

 

Roger Langaker, mob 958 44 197, mail: roger.langaker@macron.no

Leder Markedsutvalget

 

​Varamedlem

Trond Lewinsen, mob: 911 80 435, mail: trond.lewinsen@certego.no 

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift