Besøk våre lagsider

25.10 17:00 Frakkagjerd Kunstgras B-2 H
Stegaberg IL Gutter 11 år - Torvastad #1
17.10 17:00 Nord Nye Kunstgress A B  
Nord G-2006-3 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
05.10 17:00 Frakkagjerd Gras H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Djerv 1919 #2  
27.09 17:30 Åsebøen Minigress B  
Kopervik Gutter 2006 (2) - Stegaberg IL Gutter 11 år  
20.09 18:00 Førre Skole H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Skudenes 1  
13.09 18:00 Førre Skole H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Ferkingstad IL #1  
25.10 17:00 Frakkagjerd Kunstgras B-2 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Torvastad #1  
17.10 17:00 Nord Nye Kunstgress A B  
Nord G-2006-3 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
05.10 17:00 Frakkagjerd Gras H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Djerv 1919 #2  
27.09 17:30 Åsebøen Minigress B  
Kopervik Gutter 2006 (2) - Stegaberg IL Gutter 11 år  
20.09 18:00 Førre Skole H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Skudenes 1  
13.09 18:00 Førre Skole H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Ferkingstad IL #1  
02.09 13:00 KRYSTALL - Grasbane - 7'er H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Stegaberg IL #2  
02.09 12:00 KRYSTALL - Grasbane - 7'er B  
Stegaberg IL #4 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
02.09 11:00 KRYSTALL - Grasbane - 7'er B  
Vard Haugesund #2 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
02.09 10:00 KRYSTALL - Grasbane - 7'er H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Djervgutter-5 LG11-5  
30.08 17:00 Frakkagjerd Kunstgras B-2 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Åkra 4  
23.08 17:30 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
18.06 09:20 Bane 11 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Søfteland IL G11-1  
17.06 13:20 Bane 10 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Ferkingstad G11-1  
17.06 11:20 Bane 20 (Steinsvollen) H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Avaldsnes G11-1  
17.06 09:20 Bane 09 B  
Hjelmeland G11-1 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
16.06 17:00 Bane 07 B  
Kopervik G11-2 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
13.06 18:15 Torvastad 3B Kunstgras B  
Torvastad #1 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
07.06 17:00 Frakkagjerd Kunstgras B-2 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Vard Haugesund #5  
01.06 18:00 Gymnasbane 2A B  
Djerv 1919 #2 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
22.05 17:00 Frakkagjerd Kunstgras B-2 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Kopervik Gutter 2006 (2)  
15.05 18:30 Skudenes kunstgress A B  
SUIL #1 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
10.05 18:00 B  
Ferkingstad IL #1 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
03.05 17:00 Frakkagjerd Kunstgras B-2 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Djerv 1919 #6  
25.04 17:00 Åkra Løkke Nord B  
Åkra 4 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
19.04 18:00 Frakkagjerd Kunstgras B-2 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - SK Vedavåg Karmøy #1  
02.09 13:00 Avaldsnes hall B  
Avaldsnes 1 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
02.04 11:30 Avaldsneskunstgress B  
Åkra 1 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
11.03 11:00 Bane 4 B  
Vea 1 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
11.03 10:00 Bane 3 H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Djerv 1919 5  
17.10 09:00 Bane 3 B  
Kopervik Gutter 2006 (1) - Stegaberg IL Gutter 11 år  
27.11 16:00 Vardhallen B H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Vard Haugesund LG11-6  
27.11 13:30 Vardhallen B B  
Vard Haugesund LG11-4 - Stegaberg IL Gutter 11 år  
27.11 12:00 Vardhallen A H  
Stegaberg IL Gutter 11 år - Djerv 1919 LG11-2  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products