Besøk våre lagsider

27.09 20:00 Etne Kunstgressbane B
Etne IL 15/16 - Torvastad G19 -
04.10 19:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H
Torvastad G19 - Sauda 1 -
18.10 20:00 Skjold Stadion 1 B
IL Skjoldar G19 samarbeidslag - Torvastad G19 -
25.10 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B
Nord #2 - Torvastad G19 -
01.11 20:00 Sletten Kunstgress B
SK Vedavåg Karmøy G19 - Torvastad G19 -
20.09 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad G19 - Stegaberg IL #1 -  
13.09 20:00 Grinde Kunstgress H  
Torvastad Junior - Skjold IL #1 1 - 9  
04.09 20:00 Djervbanen H  
Torvastad Junior - Djerv 1919 #4 1 - 2  
28.08 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad G19 - SUIL #2 -  
23.08 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad G19 - SK Vedavåg Karmøy G19 -  
01.11 20:00 Sletten Kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy G19 - Torvastad G19 -  
25.10 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Nord #2 - Torvastad G19 -  
18.10 20:00 Skjold Stadion 1 B  
IL Skjoldar G19 samarbeidslag - Torvastad G19 -  
04.10 19:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad G19 - Sauda 1 -  
27.09 20:00 Etne Kunstgressbane B  
Etne IL 15/16 - Torvastad G19 -  
20.09 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad G19 - Stegaberg IL #1 -  
13.09 20:00 Grinde Kunstgress H  
Torvastad Junior - Skjold IL #1 1 - 9  
04.09 20:00 Djervbanen H  
Torvastad Junior - Djerv 1919 #4 1 - 2  
28.08 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad G19 - SUIL #2 -  
23.08 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad G19 - SK Vedavåg Karmøy G19 -  
21.06 20:00 Nord stadion H  
Torvastad G19 - Nord 2 - 2  
21.06 20:00 nord stadion B  
Nord #2 - Torvastad Junior 2 - 2  
14.06 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad Junior - IL Skjoldar G19 samarbeidslag 3 - 2  
07.06 19:00 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Torvastad G19 -  
31.05 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad G19 - Etne IL 15/16 -  
24.05 20:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - Torvastad G19 -  
10.05 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) H  
Torvastad Junior - Skjold IL #1 1 - 13  
26.04 20:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Djerv 1919 #4 - Torvastad Junior 5 - 4  
18.04 20:00 Skudenes 2 B  
SUIL #2 - Torvastad Junior 6 - 1  
18.04 19:00 B  
SUIL - Torvastad Junior 6 - 1  
25.03 12:30 H  
Torvastad Junior - Bremnes IL #1 3 - 2  
25.03 12:30 H  
Torvastad Junior - Bremnes IL 3 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products