Besøk våre lagsider

22.08 20:00 Sakkestad kunstgress B
Haugar 2 - Nord G19-1 -
29.08 19:00 Nord Nye Kunstgress A H
Nord G19-1 - Stord 2 -
05.09 20:00 Frakkagjerd kunstgress B
Stegaberg 1 - Nord G19-1 -
10.09 20:00 Nord Nye Kunstgress A H
Nord G19-1 - Ølen 2 -
17.09 20:00 Sveio Kunstgress B
Sveio IL #1 - Nord Junior -
20.06 20:00 B  
Djerv 1919 - Djerv 1919 4 -  
13.06 20:00 Nord H  
Nord Junior - Bremnes IL #2 -  
13.06 19:00 Nord Gress H  
Nord Junior - Bremnes 3 -  
09.06 15:00 Kvednabekkjen B  
Trio 2 - Nord G19-1 -  
30.05 19:00 Nysæter kunstgress B  
Solid 1 - Nord G19-1 -  
24.10 20:00 Nord nye kunstgras H  
Djerv 1919 4 - Djerv 1919 #4 -  
17.10 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #2 - Bremnes G19 3 -  
17.10 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes 3 - Nord G19-1 -  
30.09 15:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G19-1 - Trio 2 -  
26.09 19:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G19-1 - Solid 1 -  
17.09 20:00 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Nord Junior -  
10.09 20:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G19-1 - Ølen 2 -  
05.09 20:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg 1 - Nord G19-1 -  
29.08 19:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G19-1 - Stord 2 -  
22.08 20:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 2 - Nord G19-1 -  
20.06 20:00 B  
Djerv 1919 - Djerv 1919 4 -  
13.06 20:00 Nord H  
Nord Junior - Bremnes IL #2 -  
13.06 19:00 Nord Gress H  
Nord Junior - Bremnes 3 -  
09.06 15:00 Kvednabekkjen B  
Trio 2 - Nord G19-1 -  
30.05 19:00 Nysæter kunstgress B  
Solid 1 - Nord G19-1 -  
25.05 18:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord Junior - Sveio IL #1 2 - 2  
09.05 20:00 SR Bank Stadion Ølen H  
Nord G19-1 - Ølen IL Ølen -  
02.05 20:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord Junior - Stegaberg 1 -  
25.04 20:00 Langeland Kunstgrasbane B  
Stord 2 - Nord G19-1 -  
18.04 20:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord G19-1 - Haugar 2 5 - 1  
09.04 20:00 Nord Kunstgress H  
Nord Junior - Torvastad #1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift