Besøk våre lagsider

17.10 18:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #4 - Nord Gutter 10 år 5 - 2  
27.09 18:00 Haugarhallen B B  
Haugar #3 - Nord Gutter 10 år 4 - 11  
25.09 18:15 Nord Gress D B  
Nord G-2007-1 - Nord Gutter 10 år -  
20.09 18:00 Falkeid Kunstgras B2 B  
Falkeid #1 - Nord Gutter 10 år -  
20.09 18:00 BORTEKAMP B  
Åkra Åkra - Nord Gutter 10 år -  
17.10 18:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #4 - Nord Gutter 10 år 5 - 2  
27.09 18:00 Haugarhallen B B  
Haugar #3 - Nord Gutter 10 år 4 - 11  
25.09 18:15 Nord Gress D B  
Nord G-2007-1 - Nord Gutter 10 år -  
20.09 18:00 Falkeid Kunstgras B2 B  
Falkeid #1 - Nord Gutter 10 år -  
20.09 18:00 BORTEKAMP B  
Åkra Åkra - Nord Gutter 10 år -  
16.09 17:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Nord Gutter 10 år - SK Vats G10-1 -  
16.09 16:00 Nord Nye Kunstgress B B  
SK Vats-94 MG10-2 - Nord Gutter 10 år -  
16.09 15:00 Nord Nye Kunstgress A B  
Haugar #6 - Nord Gutter 10 år -  
16.09 14:00 Nord Kunstgress D H  
Nord Gutter 10 år - Haugar #4 - 2  
14.09 18:15 Vardhallen B  
Vard Haugesund #4 - Nord Gutter 10 år 8 - 3  
06.09 18:00 BORTEKAMP B  
Hemmingstad 1 - Nord Gutter 10 år -  
02.09 13:30 SVALEN - Grasbane - 5'er B  
Stegaberg IL #1 - Nord Gutter 10 år -  
02.09 12:30 ODEL - Grasbane - 5'er B  
Djerv 1919 #1 - Nord Gutter 10 år 2 - 5  
02.09 11:30 ALVETUN - Kunstgress - 5'er H  
Nord Gutter 10 år - Haugar #2 -  
31.08 19:00 Åsebøen Minigress B  
Kopervik Gutter 2007 (3) - Nord Gutter 10 år -  
31.08 18:15 H  
Nord Gutter 10 år - Stegaberg IL -  
23.08 18:00 Nord Gress D H  
Nord Gutter 10 år - Haugar #3 9 - 7  
16.06 20:20 Etne B  
Haugar #1 - Nord Gutter 10 år 2 - 3  
08.06 18:15 Nord Gress D H  
Nord Gutter 10 år - Nord G-2007-1 -  
01.06 18:15 Nord Gress D H  
Nord Gutter 10 år - Åkra 1 -  
22.05 18:00 Nord kunstgress H  
Nord Gutter 10 år - Vard Haugesund #4 -  
18.05 18:15 Nord Kunstgress A H  
Nord Gutter 10 år - Hemmingstad 1 -  
09.05 17:00 H  
Nord Gutter 10 år - Stegaberg IL -  
04.05 17:00 Nord Gress A H  
Nord Gutter 10 år - Haugar #5 -  
01.04 14:30 Skude Cup B  
SUIL #1 - Nord Gutter 10 år 3 - 6  
01.04 13:30 Skude Cup, bane 3 H  
Nord Gutter 10 år - SUIL #2 1 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift